Jesteś tutaj

Systemy żywienia

Systemy żywienia

 • Silosy paszowe Silosy
  Silosy wykonane z poliestru zbrojonego włóknem szklanym.  Całkowita odporność na korozję.  Nie wymagające konserwacji.  Duża izolacyjność cieplna.
   Drabina. Przejrzysty pasek na korpusie do optycznej kontroli napełnienia.
 • paszociąg spiralny Paszociągi
  Spirale są dostępne w czterech rozmiarach i pięciu modelach o wydajności obejmującejod 6,8 kg do 99,8 kg na minutę. Bez względu na to, czy jest to pasza granulowana, kruszona.mieszanka, ziarno o wysokiej wilgotności czy też śrut.
 • Papier dla piskląt Papier dla piskląt
  - Papier ułatwia ptakom dotarcie do systemu pojenia - Równomierne rozmieszczenie piskląt w hali - Lepsze wyrównanie stada - Lepszy przyrost wagi już w pierwszym tygodniu
  - Dobra izolacja mniej upadków
 • Wózek do papieru dla piskląt
  - szybkie i bezproblemowe rozwijanie papieru wzdłuż linii pojenia
  - jednoczesny i równomierny wysyp paszy dla piskląt
  - oszczędność czasu pracy
  - wymierny efekt ekonomiczny
 • Karmidło twist Karmidło twist
  To pierwsze opatentowane karmidło z najmniejszą liczbą elementów na rynku. Twist składa się z płytki, dzwonka, oraz ogranicznika, tj. 3 części, które umożliwiają łatwe oraz skuteczne mycie, przy zapewnieniu trwałości, łatwej obsługi oraz zmniejszonej wagi.
   
 • Karmidło Polyfeeder Karmidło Polyfeeder
  wysoce odporne, plastikowe karmidło przeznaczone dla indyków, kurczaków, kaczek w każdym wieku. Składa się z degradowalnych oraz modułowych części, umożliwiając różne jego zastosowanie. Jest prosty w demontażu. Łatwa wymiana zużytych oraz/lub uszkodzonych komponentów (materiał polipropylenowy).