Jesteś tutaj

Praca

Praca

Polnet Sp. z o.o. i  Wspólnicy Spółka Komandytowa

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w produkcji wyposażenia dla ferm rolniczych.
Od ponad 30 lat funkcjonujemy, jako lider w branży na rynku krajowym,
z powodzeniem rozwijamy eksport do krajów unijnych i na rynki wschodnie.

Obecnie poszukujemy pracownika Działu Logistyki na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi zamówień
Miejsce pracy: 62-080 Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie, obsługa i realizacja zamówień w ramach przydzielonych grup asortymentowych
  • sporządzanie zamówień do dostawców / kontrola stanów magazynowych
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej
  • współpraca z Handlowcami / nadzór nad bieżącymi zamówieniami Klientów
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa Klientów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub zootechniczne
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu office
  • uczciwość, sumienność, dokładność, samodzielność
  • Mile widziana znajomość programu COMARCH CDN XL

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Pakiet socjalny
  • Pracę na umowę o pracę.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy składać na adres e-mail: r.spalony@polnet.pl ,podając w temacie nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Zalesiu Wielkim, gm. Kobylin, poszukujemy:
- spawaczy,
- ślusarzy,
- monterów.

Stawiamy na osoby komunikatywne, odpowiedzialne i samodzielne.

Szukamy osób, które angażują się w wykonywaną pracę i posiadają:.
• Wykształcenie techniczne
• umiejętność montażu lekkich konstrukcji PE
• umiejętność obsługi elektronarzędzi
• znajomość rysunku technicznego
• w przypadku spawaczy - dobra znajomość spawalnictwa: metoda MIG 131, MAG 135 i TIG 141
• dobrą znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

Oferujemy:
• Pracę w młodym zespole w dynamicznej firmie w systemie 2-zmianowym
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli chciałbyś wykorzystać swój potencjał, wiedzę, umiejętności
i przyczynić się do sukcesów firmy – zapraszamy do naszego zespołu.

Zainteresowanych, prosimy o przesłanie aktualnego CV z podaniem nazwy stanowiska w temacie maila na adres: office@polnet.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych